O nas

top3

NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS  JEST DOBRO PACJENTA, A NAJWYŻSZYM CELEM – JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG.

CUD-MED jest ośrodkiem wielospecjalistycznym. Świadczymy szereg usług medycznych, z większości dziedzin i specjalności zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak i badań klinicznych. CUD-MED jest miejscem, gdzie masz dostęp do medycyny  na światowym poziomie, starannej, profesjonalnej i życzliwej opieki, najnowszych metod diagnostycznych.
Naszym Pacjentom zapewniamy możliwość udziału w badaniach klinicznych, dzięki którym kuracja, nawet  kilkunastomiesięczna jest zawsze bezpłatna. Pacjenci mają dostęp do usług ponadstandardowych, nieoferowanych w ramach standardowej opieki medycznej.

Dlaczego w CUD-MED jest ośrodkiem na najwyższym poziomie?

CUD-MED jest wielospecjalistyczną poradnią i ośrodkiem badań klinicznych. Lekarze, tam pracujący, aktywnie współpracują z największymi koncernami farmaceutycznymi. Regularnie biorą udział w polskich i zagranicznych kongresach, konferencjach i szkoleniach.  Systematycznie się kształcą i mają dostęp do najnowszych osiągnięć medycyny, a także kontakt z innymi specjalistami.

Dlaczego w CUD-MED nowatorskie terapie są bezpłatne?

Lekarstwa wprowadzone na polski i międzynarodowy rynek muszą przejść serię badań klinicznych, by uzyskać krajowe oraz międzynarodowe, restrykcyjne certyfikaty medyczne, m.in FDA, EMEA.
Tylko ośrodki mające wykwalifikowany personel medyczny: doświadczonych lekarzy, pielęgniarki,  laborantów,  koordynatorów badań klinicznych mają możliwość i przywilej uczestniczyć w procesie certyfikacji.  Skomplikowany proces opisujemy dokładnie tutaj.
Pacjenci wybrani do terapii zyskują nie tylko bezpłatną  kurację na światowym poziomie.  Profesjonalna wiedza lekarska, najnowsze lekarstwa plus  nowoczesny, specjalistyczny sprzęt są gwarancją sukcesu. My dysponujemy najnowszym sprzętem medycznym.

Dlaczego można zaufać specjalistom z ośrodka CUD-MED?

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie. Badania kliniczne  prowadzimy od 2012. Wszystkie dotąd przeprowadzone projekty zakończyliśmy z sukcesem. Cieszymy się dużym prestiżem w medycznym świecie –  w 2013 osiągnęliśmy najlepszy wynik na świecie wśród ośrodków badań klinicznych w ramach jednego z prowadzonych badań o zasięgu międzynarodowym.
Aktualnie prowadzimy badania w zakresach: pulmonologia, diabetologia, reumatologia, dermatologia, kardiologia, nefrologia, gastroenterologia, ortopedia, okulistyka, medycyna ogólna.
Dzięki nam pacjenci z województwa świętokrzyskiego mają dostęp do najnowszych, najbardziej innowacyjnych terapii, z których większość nie jest jeszcze ogólnie dostępna.

Specjalizujemy się w badaniach klinicznych I, II, III oraz IV fazy.

Nasz ośrodek był wielokrotnie audytowany przez sponsorów jak i zewnętrzne firmy audytorskie, zawsze z dobrym wynikiem. Inspekcja CEBEK przeprowadzona w 2018r. nie wykazała żadnych uchybień. Wielokrotnie osiągnęliśmy najwyższą liczbę zrekrutowanych pacjentów do badania.

Personel naszego ośrodka jest odpowiednio wykwalifikowany, wszyscy posiadamy niezbędne certyfikaty, tj. GCP, IATA, szkolenia specyficzne z eCRF.

Badania prowadzimy wg zasad ICH-GCP, czyli dobrej praktyki klinicznej.

I co nie mniej ważne, nasi pacjenci są zawsze  traktowani z szacunkiem, życzliwością i troskliwością. To oni są dla na nas najważniejsi.
Praca na rzecz ich zdrowia to nasz zaszczyt i służba.

 

Nasze motto:

„Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i rozeznania ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.” – fragment przysięgi Hipokratesa