EWELINA CUDZIK

 

dr n. o zdr. Ewelina Cudzik (Dziedzic), koordynator badań klinicznych, pielęgniarka

W listopadzie 2021r uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Ukończyła pielęgniarstwo II stopnia na Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zdobyła również specjalizację organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia.

Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Uczestniczy w wielu konferencjach, warsztatach i kursach naukowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje zgodnie z szeroko pojętymi zainteresowaniami medycyną ogólną, kliniczną i estetyczną. Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego i rodzinnego, edukator w dziedzinie diabetologii i dietetyki, technik spirometrii z ogromnym doświadczeniem.

Wieloletnia praca jako główny koordynator badań klinicznych uczyniła ją świetną organizatorką z wyjątkowo dobrym podejściem do pacjentów, którym towarzyszy we wszystkich etapach terapii. Wszechstronne zainteresowania przyczyniły się do sprawowania opieki nad pacjentem w holistyczny i indywidualny sposób.
Pasjonuje się modą i podróżami